11 червня - "День Сміху"

"Сміх - найкращі ліки"

8 червня - День Туризму

Свіже повітря, гарний настрій, добрі друзі і активний відпочинок - найкращі складові для дитячого загартування. Наша "Весела планета" перебувала на орбіті Центру Туризму. Хочеться подякувати Михайловій Аллі Вікторівні та Антоневич Тетяні Іванівні за гостинну зустріч, комфортне облаштування майданчика та тепле відношення до наших особливих діток.День видався напрочуд емоційним та   натхненним.

7 червня - День Краси. І ми обирали Короля і Королеву Табору

Так змагання було надзвичайно складним. Бажаючих спробувати свої сили було багато. Та наше непохитне але справедливе журі проявило твердість. А у ролі журі виступили самі ж глядачі. І переможець визначався за допомогою гучних оплесків чи іншої активної підтримки. Про складність випробувань годі й говорити, все як на справжньому турнірі: Дефіле, Представлення, перевірялись музичні та художні здібності, ігри на кмітливість і звичайно ж дегустація. В проміжках між турами глядачі теж мали змогу повеселитись. Одноголосно "бурними оваціями" було обрано переможців. Танець Короля і Королеви табору був зворушливим. До них приєднались й їхні вболівальники. Відразу після Свята апетит не забарився, а з ним завітав до наших діток і міцний сон. Ввечері відпочивши і зміцнівши, ми продовжили розважатись. Спортивні естафети та ігри - ось запорука гарного настрою.

День вітамінізації

І знову гості. Сьогодні, 6 червня, до нашої школи навідались молоді віруючи люди. Вони гралися, розважали, розповідали повчальні історії і пригощали солодощами. Натомість отримували тепло, щирість і слова подяки від наших вихованців. Спочатку поцікавились, який відпочинок більше імпонує нашим школярикам, активний чи пасивний.  Продемонстрували відео про молодих людей, які проводять активний відпочинок, займаючись спортом. Зауважили, що гарний відпочинок може бути лише після продуктивної праці. Переглянули повчальний мультиплікаційний фільм про праведні вчинки серед людей. Розповіді гостей переплітались із грайливою музикою, ритми якої підтримували всі наші учні невибагливими рухами. Далі розваги перенесли на подвір’я. Вигадливості молодих людей можна подивуватись. Ігри були надзвичайно захопливими: волейбол, де м’яч перекидали ковдрою; футбол в окулярах із паперових стаканчиків, перекидання повітряних кульок із водою через волейбольну сітку; скакалки, м’ячі, «Рибак і рибка», пошуки скарбів. Після такого активного відпочинку, обід видався надзвичайно смачним, в чому переконалися і наші друзі. У вечірній програмі відпочинку ми провели Свято «Вітамінізації». Де було вибрано красуню Літо, яка чарувала своїм віночком та винахідливістю. Ми розгадували загадки-показухи, сортували овочі, фрукти і ягоди, збирали врожай із заплющеними очима та різними вигадливими способами. Час промайнув надзвичайно швидко. З нетерпінням чекаємо наступного дня.

5.06.2018р. А у нас сьогодні День "Козацьких розваг"

Про те, що козаки - це волелюбні люди, захисники свого краю - відомо всім. Наші мешканці табору "Весела планета" теж захоплюються і ставлять за взірець подвиги наших славних пращурів. Яскравим прикладом і взірцем для наслідування є участь наших учнів у Всеукраїнській дитячо-юнацькій грі "Сокіл" ("Джура"). Переважна більшість нашого рою "Смілянські Гайдамаки" являються випускниками школи, та вони залишили по собі незабутні враження. І тепер кожен учасник "Веселої планети" намагається бути схожим на них. І саме сьогодні ми згадували козацьку атрибутику, пісні та приказки. Не впустили нагоду позмагатись у вправності "Збити вежу", "Скинути з коня", "Бій на шаблях", "Стрибки в мішках", "Кидання булави", "Перетягування линви". Адже це не лише корисно для здоров"я,  це ще й доволі весело. Ввечері нашою дружною родиною малювали яскраві картинки на асфальті,  грали в теніс, бадмінтон,  у "Платочок", у "Вибивного"; припала до душі сьогодні і гра "Вожатий". І все це у супроводі веселої танцювальної музики.
День пройшов на славу!

Табір "Весела планета" 4.06.2018р.

В таборі було проведено ігровий розважальнимй захід "День Медика". На якому діти пригадали приказки та загадки про лікарів та здоровий спосіб життя.
Розбились на дві команди "Вітамінки" та "Мікстурка" і в змаганнях доводили, що можуть швидко вбиратись у лікарську форму, переносити травмовану людину та надавати постраждалому долікарську допомогу. Свято завершилось веселою дискотекою.

Гості в закладі

4.06.2018р. в школу завітали віруючі. Вони розповіли дітям притчу про погане і добре яблуко. Часом ненароком ми власними діями чи словами можемо образити людину (тобто самі псуємо яблуко). А при бережному та шанобливому поводженні, фрукт, як і людина, зберігатиметься гарним. Молодими людьми було проведені веселі фізкультхвилинки та переглянуто мультиплікаційний фільм, з якого діти самі зробили висновки, що допомагати старшим, коли тебе просять про допомогу потрібно завжди, навіть, якщо в тебе інші плани. Щира допомога та добрі справи завжди винагороджуються. Весела та корисне спілкування завершилось чудовими подарунками та теплими обіймами.

Грали у "Вибивного", "Гарячу картоплю", та ін.ігри, розмальовували, танцювали.

Табір "Весела планета" 31.05.2018р.

День «Чарівних слів». Свято «Капелюшків». Конкурси, розваги.