Гості в закладі

4.06.2018р. в школу завітали віруючі. Вони розповіли дітям притчу про погане і добре яблуко. Часом ненароком ми власними діями чи словами можемо образити людину (тобто самі псуємо яблуко). А при бережному та шанобливому поводженні, фрукт, як і людина, зберігатиметься гарним. Молодими людьми було проведені веселі фізкультхвилинки та переглянуто мультиплікаційний фільм, з якого діти самі зробили висновки, що допомагати старшим, коли тебе просять про допомогу потрібно завжди, навіть, якщо в тебе інші плани. Щира допомога та добрі справи завжди винагороджуються. Весела та корисне спілкування завершилось чудовими подарунками та теплими обіймами.

Грали у "Вибивного", "Гарячу картоплю", та ін.ігри, розмальовували, танцювали.