5.06.2018р. А у нас сьогодні День "Козацьких розваг"

Про те, що козаки - це волелюбні люди, захисники свого краю - відомо всім. Наші мешканці табору "Весела планета" теж захоплюються і ставлять за взірець подвиги наших славних пращурів. Яскравим прикладом і взірцем для наслідування є участь наших учнів у Всеукраїнській дитячо-юнацькій грі "Сокіл" ("Джура"). Переважна більшість нашого рою "Смілянські Гайдамаки" являються випускниками школи, та вони залишили по собі незабутні враження. І тепер кожен учасник "Веселої планети" намагається бути схожим на них. І саме сьогодні ми згадували козацьку атрибутику, пісні та приказки. Не впустили нагоду позмагатись у вправності "Збити вежу", "Скинути з коня", "Бій на шаблях", "Стрибки в мішках", "Кидання булави", "Перетягування линви". Адже це не лише корисно для здоров"я,  це ще й доволі весело. Ввечері нашою дружною родиною малювали яскраві картинки на асфальті,  грали в теніс, бадмінтон,  у "Платочок", у "Вибивного"; припала до душі сьогодні і гра "Вожатий". І все це у супроводі веселої танцювальної музики.
День пройшов на славу!