День вітамінізації

І знову гості. Сьогодні, 6 червня, до нашої школи навідались молоді віруючи люди. Вони гралися, розважали, розповідали повчальні історії і пригощали солодощами. Натомість отримували тепло, щирість і слова подяки від наших вихованців. Спочатку поцікавились, який відпочинок більше імпонує нашим школярикам, активний чи пасивний.  Продемонстрували відео про молодих людей, які проводять активний відпочинок, займаючись спортом. Зауважили, що гарний відпочинок може бути лише після продуктивної праці. Переглянули повчальний мультиплікаційний фільм про праведні вчинки серед людей. Розповіді гостей переплітались із грайливою музикою, ритми якої підтримували всі наші учні невибагливими рухами. Далі розваги перенесли на подвір’я. Вигадливості молодих людей можна подивуватись. Ігри були надзвичайно захопливими: волейбол, де м’яч перекидали ковдрою; футбол в окулярах із паперових стаканчиків, перекидання повітряних кульок із водою через волейбольну сітку; скакалки, м’ячі, «Рибак і рибка», пошуки скарбів. Після такого активного відпочинку, обід видався надзвичайно смачним, в чому переконалися і наші друзі. У вечірній програмі відпочинку ми провели Свято «Вітамінізації». Де було вибрано красуню Літо, яка чарувала своїм віночком та винахідливістю. Ми розгадували загадки-показухи, сортували овочі, фрукти і ягоди, збирали врожай із заплющеними очима та різними вигадливими способами. Час промайнув надзвичайно швидко. З нетерпінням чекаємо наступного дня.