7 червня - День Краси. І ми обирали Короля і Королеву Табору

Так змагання було надзвичайно складним. Бажаючих спробувати свої сили було багато. Та наше непохитне але справедливе журі проявило твердість. А у ролі журі виступили самі ж глядачі. І переможець визначався за допомогою гучних оплесків чи іншої активної підтримки. Про складність випробувань годі й говорити, все як на справжньому турнірі: Дефіле, Представлення, перевірялись музичні та художні здібності, ігри на кмітливість і звичайно ж дегустація. В проміжках між турами глядачі теж мали змогу повеселитись. Одноголосно "бурними оваціями" було обрано переможців. Танець Короля і Королеви табору був зворушливим. До них приєднались й їхні вболівальники. Відразу після Свята апетит не забарився, а з ним завітав до наших діток і міцний сон. Ввечері відпочивши і зміцнівши, ми продовжили розважатись. Спортивні естафети та ігри - ось запорука гарного настрою.