Гурткова робота

Одним з важливих завдань, які стоять перед школою є виховання у дітей інтересу і смаку до праці, до набуття знань і навичок в різних галузях. Шкільні гуртки покликані розвивати нахили учнів, удосконалювати, поглиблювати і розширювати знання школярів, прищеплювати їм практичні навички і уміння потрібні у житті.

Гурткова робота є важливою формою позакласної роботи в школі. При організації гурткової роботи намагаємось як найбільше наблизити її зміст до інтересів дітей, щоб вона давала дітям необхідні знання і навички, прищеплювала любов до праці, сприяла розвиткові їх здібностей.

Кожний учнівський гурток має певну мету і ставить певні вимоги до гуртківців. В роботі гуртків використовуються різноманітні форми і методи, які приваблюють дітей. Корекційно-виховна робота забезпечується шляхом залучення до участі у гуртках: «Музеєзнавці», «Закон і ми»«Рухома  іграшка»«Патріотичний гурток»«Права та обов'язки дітей України»«Спортивно-танцювальний», «Супер рученята», фотогурток «Погляд», «Юні пожежники», «Юні регулювальники». 100% діти зайняті в гуртковій роботі.

Результати своєї роботи гуртківці виставляли на виставки, як шкільні, так і на міські, обласні.