Робота закладу освіти

3 квітня 2019 року на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова факультету спеціальної та інклюзивної освіти кафедри психокорекційної педагогіки відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні підходи до освіти та соціалізації дітей зі спектром аутизму». В роботі конференції прийняли участь педагоги нашого закладу: Демиденко Т. В., заступник директора з навчальної роботи; Новікова Л. В., учитель початкових класів; Лаврусь І. Д., практичний психолог.

Летіть, соловейки, на нашу земельку,
Спішіть, ластівоньки, пасти корівоньки.
Просимо ми, просили тато і мати:
Прилітайте, пташки, до нашої хати!
20 березня 2019 року здобувачі освіти нашого закладу долучилися до Всеукраїнської природоохоронної акції «День зустрічі птахів», яка була запроваджена Всеукраїнським товариством охорони птахів. Було вивчено багато цікавої інформації, уроки природознавства були присвячені природоохоронній роботі, вивченню орнітофауни м. Сміли і Смілянського району. Відбулася виставка дитячих малюнків. Не забули в цей день і про народні звичаї: закликали птахів, вивчали народні звичаї і обряди, усну народну творчість.

20 квітня 2018 року відбулася обласна Олімпіада з трудового навчання.

Учні нашої школи вітали учасників і призерів, які вибороли:
1 місце з слюсарної справи учень 9б класу Гапон Ілля;
ІІІ місце з швейної справи учениця 9б класу Берлевич Ілона;
ІІІ місце з швейної справи учениця 8 класу Берлевич Маліна.

З 01лютого по 28 лютого у освітньому закладі пройшов місячник педагогічної майстерності

« ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ НЕ Є СПРАВОЮ ТАЛАНОВИТИХ ЛЮДЕЙ, МАЙСТРОМ МОЖЕ ЗРОБИТИСЯ КОЖНИЙ, ЯКЩО ЙОМУ ДОПОМОЖУТЬ І ЯКЩО ВІН САМ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ».

А. МАКАРЕНКО

29.01.2018 року в школі-інтернат проведено захід до Дня визволення міста Сміла від німецько-фашистських загарбників.

До проведення заходу долучився Андрій Іванов з громадської організації "Пошук. Сміла.", який розповів цікаві життєві історії про визволення міста Сміла, показав дітям багато фотографій про місто, яке воно було в військові роки.

Рік Новий - казковий час!

Хай здивує щастям вас.

Рік добра і рік кохання,

Тож приймайте привітання,

Будьте добрі та здорові,

Я бажаю вам любові,

Світла й радощів багато,

Щоб життя було, як свято!