206 років Т. Г. Шевченку

Цій даті був присвячений захід "Шевченкове слово пророче", підготовлений і проведений завідувачкою
бібліотеки закладу освіти Сюмак Н. С. Учні закладу з допомогою вчителів початкових класів та вихователів 5-10 класів декламували вірші, передивлялись відеоматеріали про життєвий і творчий шлях уславленого українця, слухали українські народні пісні.

Дню Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2020 р. був присвячений урок-реквієм на тему: «Слава Героям Небесної Сотні!», проведений учителем історії України Андрющенко Н. П. Учні початкових класів виготовили і розвісили на символічному Дереві пам’яті паперові витинанки у вигляді ангелів. Учні 9 класу поклали квіти до меморіальної дошки учня нашого закладу освіти, учасника Майдану і АТО Єременка Віктора.

Вітамінізація у спортзалі

«…Здоровий жебрак щасливіший за хворого короля», — писав Артур Шопенгауер. І справді, щастя починається з тілесного та духовного здоров’я. Завжди мати вигляд на всі 100 %, почуватися впевнено і щасливо допоможе спорт.
З приходом в наш заклад молодого, енергійного, креативного учителя фізичної культури у старшокласників не залишається часу на порушення поведінки-на перервах і у вільний час вони поспішають у спортзал до Крамаренка Д.І. Там кожен знаходить заняття за інтересами.Часом Дмитро Ігорович вітамінізує "переможців". А "переможцями"є всі учасники занять. Кожен вибирає вітаміни за смаком. А от Назарчик вибрав лимон)))

Герой Крут і його українська робінзонада

Юні екскурсоводи та вихованці гуртка "Юні музеєзнавства" підготували інформаційний куточок в шкільному етнографічному музеї, цікаву розповідь, декламували вірші, переглянули відеоматеріал та хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Крут. На шкільній лінійці керівник гуртка «Юні музеєзнавці» Ю.М.Харченко розповіла про учасника битви під Крутами Валентина Отамановського, який народився у Смілі. Представила його ще і автора української робінзонади «Син України». Її Валентин Отамановський присвятив своєму другові Миколі Лизодуб, який загинув під Крутами. Ці матеріали є результатом пошуково-досліднцької роботи і представлено в експозиції етнографічного музею.

Визволення Сміли на сторінках книг

До 76-ї річниці визволення Сміли від нацистських загарбників бібліотекар Сюмак Н. С. підготувала інформаційну виставку книг.

Тиждень здорового способу життя

Не тільки під час Тижня здорового способу життя, а й на позакласних заняттях Крамаренко Т. В. має не тільки корекційну мету, а й прищеплює дітям інтерес до руху під музику в атмосфері доброзичливості і гарного настрою. До кожної дитини підбирає власний ключик, щоб домогтися найбільшої точності при виконанні рухів. Адже рухова активність є складовою здорового способу життя! Рекомендуємо перелянути відео на сторінці Фейсбук.

Створили "Паркан здоров'я"

Продовженням теми здорового способу життя було "створення" "Паркану здоров'я" учнями 8 класу. Паркан створений з прислів'їв і приказок про здоров'я, здоровий спосіб життя.
Кожен учень висловив свою думку.

Тиждень здорового способу життя

В рамках проведення Тижня здорового способу життя соціальним педагогом закладу Найдьон А. І. проводиться анкетування серед учасників освітнього процесу з метою визначення,
на скільки актуальні проблеми шкідливих звичок для школярів.