Герой Крут і його українська робінзонада

Юні екскурсоводи та вихованці гуртка "Юні музеєзнавства" підготували інформаційний куточок в шкільному етнографічному музеї, цікаву розповідь, декламували вірші, переглянули відеоматеріал та хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Крут. На шкільній лінійці керівник гуртка «Юні музеєзнавці» Ю.М.Харченко розповіла про учасника битви під Крутами Валентина Отамановського, який народився у Смілі. Представила його ще і автора української робінзонади «Син України». Її Валентин Отамановський присвятив своєму другові Миколі Лизодуб, який загинув під Крутами. Ці матеріали є результатом пошуково-досліднцької роботи і представлено в експозиції етнографічного музею.