Вітамінізація у спортзалі

«…Здоровий жебрак щасливіший за хворого короля», — писав Артур Шопенгауер. І справді, щастя починається з тілесного та духовного здоров’я. Завжди мати вигляд на всі 100 %, почуватися впевнено і щасливо допоможе спорт.
З приходом в наш заклад молодого, енергійного, креативного учителя фізичної культури у старшокласників не залишається часу на порушення поведінки-на перервах і у вільний час вони поспішають у спортзал до Крамаренка Д.І. Там кожен знаходить заняття за інтересами.Часом Дмитро Ігорович вітамінізує "переможців". А "переможцями"є всі учасники занять. Кожен вибирає вітаміни за смаком. А от Назарчик вибрав лимон)))