Профорієнтація

Матеріально-технічна база: кількість класів -10.

У закладі функціонує комп’ютерний клас, бібліотека, кабінет ЛФК, кабінет СПО, кабінет психолога , логопеда, навчальні майстерні, їдальня, ізолятори.

Учні школи-інтернату отримують послуги:

• медичної сестри;
  • психолога;
  • соціального педагога;
  • логопеда.

Соціально-освітні гарантії:

1. Медичне обстеження, оздоровлення, лікування.
  2. Соціально-педагогічний та психологічний супровід.
  3. Вирішення питань подальшого навчання і працевлаштування.

Корекційно-педагогічна робота здійснюється шляхом проведення:

• спеціальних корекційних занять лікувальної фізкультури, ритміки, корекції мовленнєвих порушень;
  • організації корекційного впливу на різних заняттях (з математики, малювання, розвитку мовлення, фізичної культури, трудового навчання, соціально-побутового орієнтування, грі, побутовій діяльності;
  • соціалізація дітей у суспільство (професійна орієнтація).

Поряд з вивченням основних предметів значна частина навчального часу відводиться трудовому навчанню. Професійно-трудове навчання у 4 - 9 класах опановують учні за такими профілями: швейна справа, сільськогосподарська праця, слюсарна справа, столярна справа, взуттєва справа.

Між колективами ЦППРК м. Сміли, Черкаським вищим професійним училищем № 13 імені героя Радянського Союзу В. Короленка і колективом школи підписана угода про співпрацю. Це дає змогу покращити профорієнтаційну роботу серед дітей, порівняно легше вирішувати питання влаштування випускників. Учні школи відвідують «Дні відкритих дверей» в даних закладах.