З урахуванням вимог листа Міністерства освіти і науки України від 06.03.2018р. №6/9-139

щодо поширення соціального відеоролика з протидії торгівлі людьми проведено захід педагогом-організатором Чуйко О.В. з учнями на дану тему і переглянуто відеоролик "Українці в якості наркокур'єрів. Виклики сьогодення"

Нас відвідали нас працівники патрульної поліції

"Віддай людині крихітку себе.
За це душа поповнюється світлом"
                                 Ліна Костенко

Учні, які здатні підтримувати здорові стосунки, навряд чи будуть знущатися з інших, скоріше вони будуть підтримувати учнів, які є об’єктом булінгу.
Пропагування здорових стосунків є головним способом запобігання булінгу і створення безпечної і приязної атмосфери у школі-з цією метою відвідали нас працівники Управління патрульної поліції Черкаської області.

29.01.2018 року розпочався Тиждень здорового способу життя на тему: "Зроби свій вибір на користь здоровя" з метою формування в учнів свідомого ставлення до власного здоровя.

Тренінгове заняття з педагогами на тему:Не смійся з мене

Батьківський всеобуч

Методичне об'єднання

Методичне об'єднання соціальних педагогів м.Сміла