Табір "ВЕСЕЛА ПЛАНЕТА"

16

11 червня - "День Сміху"

"Сміх - найкращі ліки"

09
13

8 червня - День Туризму

Свіже повітря, гарний настрій, добрі друзі і активний відпочинок - найкращі складові для дитячого загартування. Наша "Весела планета" перебувала на орбіті Центру Туризму. Хочеться подякувати Михайловій Аллі Вікторівні та Антоневич Тетяні Іванівні за гостинну зустріч, комфортне облаштування майданчика та тепле відношення до наших особливих діток.День видався напрочуд емоційним та натхненним.

01
19

7 червня - День Краси. І ми обирали Короля і Королеву Табору

Так змагання було надзвичайно складним. Бажаючих спробувати свої сили було багато. Та наше непохитне але справедливе журі проявило твердість. А у ролі журі виступили самі ж глядачі. І переможець визначався за допомогою гучних оплесків чи іншої активної підтримки. Про складність випробувань годі й говорити, все як на справжньому турнірі: Дефіле, Представлення, перевірялись музичні та художні здібності, ігри на кмітливість і звичайно ж дегустація. В проміжках між турами глядачі теж мали змогу повеселитись. Одноголосно "бурними оваціями" було обрано переможців. Танець Короля і Королеви табору був зворушливим. До них приєднались й їхні вболівальники. Відразу після Свята апетит не забарився, а з ним завітав до наших діток і міцний сон. Ввечері відпочивши і зміцнівши, ми продовжили розважатись. Спортивні естафети та ігри - ось запорука гарного настрою.

192
05

День вітамінізації

І знову гості. Сьогодні, 6 червня, до нашої школи навідались молоді віруючи люди. Вони гралися, розважали, розповідали повчальні історії і пригощали солодощами. Натомість отримували тепло, щирість і слова подяки від наших вихованців. Спочатку поцікавились, який відпочинок більше імпонує нашим школярикам, активний чи пасивний. Продемонстрували відео про молодих людей, які проводять активний відпочинок, займаючись спортом. Зауважили, що гарний відпочинок може бути лише після продуктивної праці. Переглянули повчальний мультиплікаційний фільм про праведні вчинки серед людей. Розповіді гостей переплітались із грайливою музикою, ритми якої підтримували всі наші учні невибагливими рухами. Далі розваги перенесли на подвір’я. Вигадливості молодих людей можна подивуватись. Ігри були надзвичайно захопливими: волейбол, де м’яч перекидали ковдрою; футбол в окулярах із паперових стаканчиків, перекидання повітряних кульок із водою через волейбольну сітку; скакалки, м’ячі, «Рибак і рибка», пошуки скарбів. Після такого активного відпочинку, обід видався надзвичайно смачним, в чому переконалися і наші друзі. У вечірній програмі відпочинку ми провели Свято «Вітамінізації». Де було вибрано красуню Літо, яка чарувала своїм віночком та винахідливістю. Ми розгадували загадки-показухи, сортували овочі, фрукти і ягоди, збирали врожай із заплющеними очима та різними вигадливими способами. Час промайнув надзвичайно швидко. З нетерпінням чекаємо наступного дня.

15

Панорама педагогічної майстерності учителів початкових класів та вихователів 1 – 4 класі

«Панорама педагогічної майстерності учителів початкових класів та вихователів 1 – 4 класів» пройшла на достатньому методичному рівні. учителі і вихователі початкових класів – фахівці своєї справи, пробуджують творчість і пізнання учнів, підтримують інтерес та бажання вчитеся. Було проведено: годину спілкування «Черкащина - мій рідний край», вихователь 3 класу Карданець Оксана Василівна; відкрита самопідготовка у 3 класі, вихователь Козлова Світлана Анатоліївна; урок математики у 4 класі на тему «Віднімання двоцифрових чисел», учитель: Меркулова Олена Миколаївна; логопедичне заняття «Автоматизація звуків [р],[р′], учитель-логопед Старікова Тетяна Станіславівна; відкрита самопідготовка у 2 класі, вихователь Каптенко Галина Андріївна. Здобувачі освіти розвивали свою мову, творчі здібності, емоції. розширювали активний словник, коригували пізнавальну діяльність, пам’ять, мислення. На прикладі казок, казкових ігрових ситуацій виховувалось бажання творити добро.

20

Панорама педагогічної майстерності класних керівників

Під час «Панорами педагогічної майстерності класних керівників» були проведені: виховна година у 4 класі «Здоровий спосіб життя», класний керівник Меркулова Олена Миколаївна; гра-вікторина у 7 класі «Я обираю здоровий спосіб життя», класний керівник Вакуленко Валентина Василівна; подорож казкою «Дружба-найдорожчий скарб» у 2 класі, класний керівник Пойнер Людмила Олексіївна; година духовності у 9 класі
«Батьківщина-мати, умій її захищати», класний керівник Петруха Ольга Григорівна. Година духовності у 9 класі була насичена позитивними емоціями, мала надзвичайно високий виховний рівень.