Гурткова робота
![IMG-c66fddd9a5f744fe4f6eef376d388056-V](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG-c66fddd9a5f744fe4f6eef376d388056-V.jpg)
![IMG-d3d7b91c41fe28c95ffe0da827865889-V](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG-d3d7b91c41fe28c95ffe0da827865889-V.jpg)
![IMG-4866d70a53bcabfbb15f7937dde39a3d-V](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG-4866d70a53bcabfbb15f7937dde39a3d-V.jpg)
![IMG-e80481bb284914e99b3a871b49d011a3-V](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG-e80481bb284914e99b3a871b49d011a3-V.jpg)
![IMG-afeff3a082337618a2206cce800f4ca5-V](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG-afeff3a082337618a2206cce800f4ca5-V.jpg)
![IMG-8912a1ad6f741f2427667c04947dca9c-V](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG-8912a1ad6f741f2427667c04947dca9c-V.jpg)
Гурток "Яскраві хвилинки творчості" .
Керівник гуртка під час занять розвиває практичні навичоки роботи з природними та іншими матеріалами у дітей, виховує естетичні смаки, наполегливість у досягненні поставленої мети, терпіння, та працелюбність, розвиває творчий потенціал у дітей, фантазію, творчу уяву.
![IMG_20211021_163940](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_20211021_163940-scaled.jpg)
![IMG_20211021_164116](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_20211021_164116-scaled.jpg)
![IMG_20211021_164156](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_20211021_164156-scaled.jpg)
![IMG_20211021_164008](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_20211021_164008-1-scaled.jpg)
![IMG_20211021_164217](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_20211021_164217-scaled.jpg)
Гурток "Витинанка" .
Витинання - це досить рідкісний, але дуже цікавий та захоплюючи вид народної творчості, який дає змогу прилучити дітей до джерел багатющих традицій та надбань національної культури. Розвивати у дітей художній смак, творчу уяву, фантазію, працелюбство, наполегливість у досягненні мети, відповідальність за результат своєї діяльності.
![246615451_379344307267900_6685406012839332805_n](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/246615451_379344307267900_6685406012839332805_n.jpg)
![247023086_2090436517778735_1004948208424904017_n](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/247023086_2090436517778735_1004948208424904017_n.jpg)
![247488901_272360698127783_7622489340079094672_n](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/247488901_272360698127783_7622489340079094672_n.jpg)
Гурток "Музеєзнавці" .
Актуальність гуртка "Музеєзнавці" пов'язана зі зростанням ролі шкільних музеїв у виховному процесі підростаючого покоління. Виховати громадянина і патріота - ось головне завдання школи. Шкільний краєзнавчий музей став центром виховної роботи. Гуртківці проводять самостійно екскурсію музеєм для гостей закладу освіти.
![192102931_318266129787799_6280630368814556094_n](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/192102931_318266129787799_6280630368814556094_n.jpg)
![192277016_318266023121143_713960092197561908_n](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/192277016_318266023121143_713960092197561908_n.jpg)
![245447292_404702437810834_6723606781510552580_n](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/245447292_404702437810834_6723606781510552580_n-1.jpg)
Театральний гурток .
Театральна діяльність дітей є одним із засобів їхнього естетичного виховання та фізичного розвитку . Діти відтворюють танцювальні рухи, удосконалюють фізичну красу, зміцнюють здоров'я та розвиваються.
![246208219_897113647590187_2051559731963322076_n](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/246208219_897113647590187_2051559731963322076_n.jpg)
![246607532_634184654273391_4995805685722300974_n](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/246607532_634184654273391_4995805685722300974_n.jpg)
![246574401_1246931922476973_852341110543296345_n](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/246574401_1246931922476973_852341110543296345_n.jpg)
Гурток "Перукарська майстерність".
Щоб діти не боялися безробітного майбутнього поза стінами шкіл та не залишалися безпорадними сам на сам з дорослим життям, громадська спілка «Освіторія» з 2010 року реалізує програму «Перша професія». Вихованці закладів інституційного догляду опановують корисні навички та фахові практичні вміння з перукарської майстерності, навчаються спілкуватися з клієнтом.
![246642883_346566473914370_6486509819026651165_n](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/246642883_346566473914370_6486509819026651165_n.jpg)
![247086610_454880922618814_2661245909046140156_n](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/247086610_454880922618814_2661245909046140156_n.jpg)
![IMG-555afd1d725bc86bfa56b12caff2680f-V](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG-555afd1d725bc86bfa56b12caff2680f-V.jpg)
Гурток "Інтуітивне малювання".
Інтуітивне малювання поєднує в собі мистецтво та арт-терапію. Його дія на дитину невичерпна за своїми можливостями, ажде воно впливає на психічну діяльність, формує та розвиває почуття, творче мислення та світогляд.
![245816330_397850618636926_624003796014416777_n](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/245816330_397850618636926_624003796014416777_n.jpg)
![245865890_198316822429003_7149253582552374375_n](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/245865890_198316822429003_7149253582552374375_n.jpg)
![245984842_531205044715393_1909076373691876026_n](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/245984842_531205044715393_1909076373691876026_n.jpg)
![246431776_1177855789373085_4721020015117540109_n](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/246431776_1177855789373085_4721020015117540109_n.jpg)
![246724002_417950486605943_8840637327533309505_n](https://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/246724002_417950486605943_8840637327533309505_n.jpg)
Гурток загальної фізичної підготовки.
Мета гуртка фізичної підготовки - забезпечити фізичну готовність дітей до виконання різних завдань. Завдання гуртка загальної фізичної підготовки- розвиток та вдосконалення фізичних якостей: сили, витривалості, швидкості та спритності. Покращення фізичного розвитку, зміцнення здоров'я, підвищення працездатності та активності.
![g3](http://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/g3.jpg)
![g4](http://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/g4.jpg)
![g5](http://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/g5.jpg)
![g6](http://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/g6.jpg)
![g7](http://spec-school.org.ua/wp-content/uploads/2021/08/g7.jpg)
Гурткова робота
Кожний учнівський гурток має певну мету і ставить певні вимоги до гуртківців. В роботі гуртків використовуються різноманітні форми і методи, які приваблюють дітей. Корекційно-виховна робота забезпечується шляхом залучення до участі у гуртках: «Музеєзнавці», «Закон і ми», «Рухома іграшка», «Патріотичний гурток», «Права та обов'язки дітей України», «Спортивно-танцювальний», «Супер рученята», фотогурток «Погляд», «Юні пожежники», «Юні регулювальники». 100% діти зайняті в гуртковій роботі.
Результати своєї роботи гуртківці виставляли на виставки, як шкільні, так і на міські, обласні.